Archiwum 13 lutego 2014


lut 13 2014 Ibis Ostrobramska
Komentarze: 0

Hotel sieci Ibis zlokalizowany przy ulicy Ostrobramskiej znajduje się około 10 minut jazdy od centrum Warszawy. Taka lokalizacja gwarantuje jednak spokój i oderwanie od szybkiego życia centrum Warszawy. Jednocześnie hotel znajduje się blisko ważnych arterii wyjazdowych z Warszawy. Położone blisko centrum handlowe Promenada gwarantuje dostęp do wielu udogodnień.

Hotel posiada nowoczesne pokoje z szerokimi łóżkami i klimatyzacją. Do tego do dyspozycji gości w każdym pokoju pozostaje telewizja satelitarna, biurko, radio oraz dostęp do szerokopasmowego internetu bezprzewodowego. W hotelu funkcjonuje całą dobę recepcja, gdzie można zasięgnąć porady pracowników. Do dyspozycji pozostaje parking strzeżony oraz dodatkowo garaże. Hotel obsługuje również usługi pralnicze.

Obok hotelu nowoczesna restauracja serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej, dzięki czemu sprosta gustom każdego gościa. Tuż przy restauracji funkcjonuje drink bar, przy którym mogą bawić się wszyscy goście hotelowi.

Na terenie hotelu znajdują się również sale konferencyjne z  nowoczesnym sprzętem do prowadzenia szkoleń.

blogartas : :
lut 13 2014 Novotel Airport Warszawa
Komentarze: 0

Novotel Airport Warszawa to nowoczesny obiekt, który spełni oczekiwania wszystkich klientów oczekujących wysokiego standardu w niskich cenach. W hotelu czeka na nas prawie trzysta pokojów elegancko i kompletnie wyposażonych, w których znajdziemy minibar, telewizję satelitarną, osobną łazienkę i WC oraz sejf. Oprócz tego w hotelu znajduje się jeden luksusowy apartament, a na terenie calego obiektu korzystać można z bezpłatnego, bezprzewodowego internetu. Hotel jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych – aby się po nim poruszać, nie musimy martwić się schodami, a pomiędzy poszczególnymi piętrami kursują windy. Hotel otwarty jest na osoby ze zwierzętami, nie można zaś na jego terenie palić tytoniu. Dla gości przygotowany został także transport regularnie kursującym na lotnisko Chopina busem, basem oraz taras, na którym latem możemy się opalać. Hotelowa kuchnia specjalizuje się w kuchni polskiej i francuskiej, a do północy goście mogą posmakować przepysznych deserów oraz zarówno ciepłych, jak i zimnych napojów. Ceny – od niecałych stu siedemdziesięciu złotych.

blogartas : :